Trumpai apie mus

Kas mes?

Labas, džiaugiuosi, kad užsukai pas mus.❤️

Esu Edita, verslo Step&Step įkūrėja, mėgaujuosi kurdama grožį, kuris supa mus kasdien. Visada jaučiau, kad apranga yra daugiau nei rūbų derinys, nes tai kaip mes atrodome spinduliuoja energiją, keičia emociją, suteikia pasitikėjimo, padeda jausti ramybę ir atsipalaidavimą.

Nors verslo pirmuosius žingsnius pradėjau tik nuo avalynės asortimento, kuris vis plėtėsi ir didėjo, o klienčių poreikiai, bei noras vienoje vietoje rasti visą derinį, vis dažniau priminė ir skatino žengti keletą žingsnių į priekį, sukuriant erdvę leidžiančią susikurti drabužinę kiekvienai asmenybei.

Beje Step&Step, man reiškia žingsnius iš savo komforto zonos, todėl šis pavadinimas man labai artimas ir reiškiantis judėjimą pirmyn.

Į šį verslą sudėjau ir dalį savęs paieškos, man taip pat buvo nesvetimas jausmas, kai atsidarius spintą neviltis, krūva rūbų, o rengtis nėra ką. Pokyčiai ateina po truputį, supratau, kad mano apranga kelia daug triukšmo, kurį derinti tarpusavyje labai sudėtinga, kiekvienam rūbui tenka ieškoti papildomo rūbo, o tai užkemša mano spintą.

Noriu  parodyti, kad kurti derinius nėra sudėtinga,  kai asortimento pagrindą sudaro baziniai rūbai, todėl planuodama ir kruopščiai atrinkdama asortimentą iš didžiulės pasiūlos, žinau, kad kiekvienas rūbas, bus lengvai pritaikomas daugelyje skirtingų derinių.

Taip pat dažnai galvojama, kad apsipirkimas elektroninėje parduotuvėje yra šaltas, kur nėra su kuo pasitarti,  mano tikslas buvo sukurti erdvę, kur tu gali užeiti sau patogiu laiku, gurkšnojant kavą rasti sau tinkamų derinių, o kartais pasisemti idėjų naujiems savo deriniams, bei prireikus gauti asmeninį dėmesį.

Visada skatinu parašyti, jei jums kyla klausimų, norisi pasitarti dėl dydžio, o galbūt neradote ko ieškojote. Vertinu klienčių išsakytą nuomonę, atsižvelgiu dėliojant asortimentą, džiaugiuosi, kad per trumpą laiką atradome glaudų ryšį su savo klientėmis, dėkoju Jums, kad grįžtate čia ir vėl.

Klientų atsiliepimai

 

O jei užsukote pas mus tik pirmą kartą, mes tai labai vertiname ir mielai kviečiame draugauti.

Step&Step – atraskite naujas spalvas ir kurkite naują įvaizdį pagal savo skonį. ❤️

Naujienos pas mus kiekvieną savaitę

0
    0
    Prekių krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę