Prekių grąžinimas ir keitimas

PREKIŲ UŽSAKYMAS

 • Visas prekes užsakytas parduotuvėje pristatysime Jūsų pasirinktu būdų per 2 – 5 darbo dienas.Jei pasirinkto dydžio ar modelio nebūtų tuo metu sandėlyje ar prekė yra pakeliui pas mus,  Jūs asmeniškai būsite informuotas žinute, email, ir tik tada aktyvinsime užsakymą, Jums nesutikus palaukti sumokėti pinigai už prekę grąžinami iš karto.
 • Rūbai – kurių modeliai jums patiko, bet neradote savo dydžio ir yra prierašas, kad galime pasiūti, asmeniškai suderinus užsakymas užtrunka nuo 5 iki 10 darbo dienų.

Mūsų tikslas, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau, kyla klausimų ar abejonių visada laukiame Jūsų žinučių.

Svarbu: Jei Jūsų užsakytos prekės neturime ir prekės nebebus – pinigai Jums grąžinami iš karto ir Jus informuosime žinute ar email.

PREKIŲ KEITIMAS AR GRĄŽINIMAS

 • Mūsų noras, kad prekių asortimentas būtų kuo įvairesnis ir gavus prekę klientas džiaugtųsi kokybe ir tinkamu dydžiu.

Jei norite tiesiog pasikeisti dydį informuokite mus žinute nedelsiant ir rezervuosime Jums norimą dydį, sutarsime dėl keitimo.

Pas mus yra galimybė pakeisti dydį ar grąžinti Jums netikusią prekę. Tik prašome klientų prekės neužlaikyti, gavus prekę ir  netikus dydžiui, ar norint ją grąžinti, informuoti mus žinute ir prekę išsiųsti kuo skubiau atgal.

Jei prekę norite grąžinti  – informuokite žinute, užpildyke formą, iššsiųskite prekę atgal  ir mes tik gavę prekę padarysime Jums pinigų grąžinimą iš karto.

Jei prekė grąžinta po 14 dienų ir, ar negavome informacijos iš Jūsų žinute dėl grąžinimo, pinigai negrąžinami.

SVARBU: Grąžinama prekė negali būti dėvėta, sugadinta ar kaip nors kitaip pažeista. Prekė turi turėti visas originalias etiketes bei pakuotę. Tad rekomenduojame prekės pakuotę atidaryti atsargiai. Grąžinimai priimami tik užpildžius popierinę grąžinimo formą bei tinkamai paruošus siuntą ir mus informavus žinute.

1
  1
  Prekių krepšelis
  Pašalinti
  Laisvalaikio avalynė 
  Dydis:

  36

  Odos tipas:

  Eco oda

  1 X 32.00 = 32.00